Schema WK 2018

Het complete speelschema WK 2018 is bekend. Dat wil zeggen, de speeldata en tijden zijn bekend, de landen die meedoen nog niet, de WK 2018 kwalificatie is nog in volle gang. Alleen Rusland is als gastland al gekwalificeerd en is ingedeeld als groepshoofd in groep A.

Hieronder alvast het volledige speelschema WK 2018, gesorteerd op datum en in Nederlandse tijd.

Speelschema WK 2018

Speelschema Groepsfase

DatumNL TijdSpeelstadGroepWedstrijdUitslagKaarten
14-06-1617:00Moskou (Loezjniki)ARusland – A2
15-06-1614:00JekaterinenburgAA3 – A4
15-06-1617:00Sint-PetersburgBB3 – B4
15-06-1620:00SotsjiBB1 – B2
16-06-1612:00KazanCC1 – C2
16-06-1615:00Moskou (Spartak)DD1 – D2
16-06-1618:00SaranskCC3 – C4
16-06-1621:00KaliningradDD3 – D4
17-06-1614:00SamaraEE3 – E4
17-06-1617:00Moskou (Loezjniki)FF1 – F2
17-06-1620:00Rostov a/d DonEE1 – E2
18-06-1614:00Nizjni NovgorodFF3 – F4
18-06-1617:00SotsjiGG1 – G2
18-06-1620:00VolgogradGG3 – G4
19-06-1614:00Moskou (Spartak)HH1 – H2
19-06-1617:00SaranskHH3 – H4
19-06-1620:00Sint-PetersburgARusland – A3
20-06-1614:00Moskou (Loezjniki)BB1 – B3
20-06-1617:00Rostov a/d DonAA4 – A2
20-06-1620:00KazanBB4 – B2
21-06-1614:00JekaterinenburgCC1 – C3
21-06-1617:00SamaraCC4 – C2
21-06-1620:00Nizjni NovgorodDD1 – D3
22-06-1614:00Sint-PetersburgEE1 – E3
22-06-1617:00VolgogradDD4 – D2
22-06-1620:00KaliningradEE4 – E2
23-06-1614:00Moskou (Spartak)GG1 – G3
23-06-1617:00SotsjiFF1 – F3
23-06-1620:00Rostov a/d DonFF4 – F2
24-06-1614:00Nizjni NovgorodGG4 – G2
24-06-1617:00JekaterinenburgHH4 – H2
24-06-1620:00KazanHH1 – H3
25-06-1616:00SamaraAA4 – Rusland
25-06-1616:00VolgogradAA2 – A3
25-06-1620:00SaranskBB4 – B1
25-06-1620:00KaliningradBB2 – B3
26-06-1616:00Moskou (Loezjniki)CC4 – C1
26-06-1616:00SotsjiCC2 – C3
26-06-1620:00Sint-PetersburgDD4 – D1
26-06-1620:00Rostov a/d DonDD2 – D3
27-06-1616:00KazanFF4 – F1
27-06-1616:00JekaterinenburgFF2 – F3
27-06-1620:00Moskou (Spartak)EE4 – E1
27-06-1620:00Nizjni NovgorodEE2 – E3
28-06-1616:00VolgogradHH4 – H1
28-06-1616:00SamaraHH2 – H3
28-06-1620:00KaliningradGG4 – G1
28-06-1620:00SaranskGG2 – G3

Speelschema Achtste finale

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
30-06-1616:00KazanWinnaar groep C –
Tweede plaats groep D
30-06-1620:00SotsjiWinnaar groep A –
Tweede plaats groep B
01-07-1616:00Moskou (Loezjniki)Winnaar groep B –
Tweede plaats groep A
01-07-1620:00Nizjni NovgorodWinnaar groep D –
Tweede plaats groep C
02-07-1616:00SamaraWinnaar groep E –
Tweede plaats groep F
02-07-1620:00Rostov a/d DonWinnaar groep G –
Tweede plaats groep H
03-07-1616:00Sint PetersburgWinnaar groep F –
Tweede plaats groep E
03-07-1620:00Moskou (Spartak)Winnaar groep H –
Tweede plaats groep G

Speelschema kwartfinales

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
06-07-1616:00Nizjni NovgorodWinnaar achtste finale 1 –
Winnaar achtste finale 2
06-07-1620:00KazanWinnaar achtste finale 5 –
Winnaar achtste finale 6
07-07-1616:00SamaraWinnaar achtste finale 7 –
Winnaar achtste finale 8
07-07-1620:00SotsjiWinnaar achtste finale 3 –
Winnaar achtste finale 4

Speelschema halve finales

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
10-07-1620:00Sint-PetersburgWinnaar kwartfinale 1 –
Winnaar kwartfinale 2
11-07-1620:00Moskou (Loezjniki)Winnaar kwartfinale 3 –
Winnaar kwartfinale 4

Troostfinale

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslag
14-07-1616:00Sint-PetersburgVerliezer halve finale 1 –
Verliezer halve finale 2

Finale WK 2018

DatumNL TijdSpeelstadWedstrijdUitslagKaarten
15-07-1617:00Moskou (Loezjniki)Winnaar halve finale 1 –
Winnaar halve finale 2