Speelschema Kwalificatie WK 2018

De kwalificaties voor het WK 2018 zijn van start gegaan in september 2016. Het complete speelschema van de kwalificaties voor het WK 2018 in Rusland staat hieronder, inclusief de uitslagen van de gespeelde kwalificatiewedstrijden.

Groepen kwalificatie WK 2018

Groep A: Nederland, Bulgarije, Wit-Rusland, Luxemburg, Zweden, Frankrijk.
Groep B: De Faeröer, Letland, Andorra, Hongarije, Zwitserland, Portugal.
Groep C: Noorwegen, Azerbeidzjan, San Marino, Noord-Ierland, Tsjechië, Duitsland.
Groep D: Ierland, Moldavië, Georgië, Servië, Oostenrijk, Wales.
Groep E: Montenegro, Armenië, Kazachstan, Polen, Denemarken, Roemenië.
Groep F: Slovenië, Litouwen, Malta, Schotland, Slowakije, Engeland.
Groep G: Israël, Macedonië, Liechtenstein, Albanië, Italië, Spanje.
Groep H: België, Estland, Griekenland, Cyprus, Bosnië-Herzegovina en Gibraltar.
Groep I: Oekraïne, Turkije, Finland, IJsland, Kroatië en Kosovo.

Speelschema kwalificatie WK 2018

Onderstaande speelschema is het volledige speelschema van de kwalificaties voor het WK 2018 in Rusland. Het speelschema is gesorteerd op datum.

DatumTijdGroepThuisUitVoorspellenUitslag
04-09-1618:00CSan MarinoAzerbeidzjan0 - 1
04-09-1620:45CTsjechieNoord-Ierland0 - 0
04-09-1620:45CNoorwegenDuitsland0 - 3
04-09-1620:45ERoemenieMontenegro1 - 1
04-09-1618:00EDenemarkenArmenie1 - 0
04-09-1618:00EKazachstanPolen2 - 2
04-09-1618:00FLitouwenSlovenie2 - 2
04-09-1618:00FSlowakijeEngeland0 - 1
04-09-1620:45FMaltaSchotland1 - 5
05-09-1618:00DGeorgieOostenrijk1 - 2
05-09-1620:45DServieIerland2 - 2
05-09-1620:45DWalesMoldavie4 - 0
05-09-1620:45GAlbanieMacedonie1 - 1
05-09-1620:45GIsraelItalie1 - 3
05-09-1620:45GSpanjeLiechtenstein8 - 0
05-09-1620:45IKroatieTurkije1 - 1
05-09-1620:45IFinlandKosovo1 - 1
05-09-1620:45IOekraineIJsland1 - 1
06-09-1621:45AWit-RuslandFrankrijk0 - 0
06-09-1620:45ABulgarijeLuxemburg4 - 3
06-09-1620:45AZwedenNederland1 - 1
06-09-1620:45BAndorraLetland0 - 1
06-09-1620:45BFaeroer EilandenHongarije0 - 0
06-09-1620:45BZwitserlandPortugal2 - 0
06-09-1620:45HBosnie-HerzegovinaEstland5 - 0
06-09-1621:45HGibraltarGriekenland1 - 4
06-09-1620:45HCyprusBelgië0 - 3
06-10-1620:45DOostenrijkWales2 - 2
06-10-1620:45DMoldavieServie0 - 3
06-10-1620:45DIerlandGeorgie1 - 0
06-10-1620:45GMacedonieIsrael1 - 2
06-10-1620:45GItalieSpanje1 - 1
06-10-1620:45GLiechtensteinAlbanie0 - 2
06-10-1620:45IIJslandFinland3 - 2
06-10-1620:45IKosovoKroatië0 - 6
06-10-1620:45ITurkijeOekraine2 - 2
07-10-1620:45AFrankrijkBulgarije4 - 1
07-10-1620:45ALuxemburgZweden0 - 1
07-10-1620:45ANederlandWit-Rusland4 - 1
07-10-1620:45BHongarijeZwitserland2 - 3
07-10-1620:45BLetlandFaeroer Eilanden0 - 2
07-10-1620:45BPortugalAndorra6 - 0
07-10-1620:45HBelgiëBosnie-Herzegovina4 - 0
07-10-1620:45HEstlandGibraltar4 - 0
07-10-1620:45HGriekenlandCyprus2 - 0
08-10-1618:00CAzerbeidzjanNoorwegen1 - 0
08-10-1620:45CDuitslandTsjechie3 - 0
08-10-1620:45CNoord-IerlandSan Marino4 - 0
08-10-1620:45EPolenDenemarken3 - 2
08-10-1618:00EArmenieRoemenie0 - 5
08-10-1618:00EMontenegroKazachstan5 - 0
08-10-1620:45FSchotlandLitouwen1 - 1
08-10-1620:45FSlovenieSlowakije1 - 1
08-10-1618:00FEngelandMalta2 - 0
09-10-1618:00DWalesGeorgie1 - 1
09-10-1620:45DMoldavieIerland1 - 3
09-10-1620:45DServieOostenrijk3 - 2
09-10-1620:45GAlbanieSpanje0 - 2
09-10-1620:45GMacedonieItalie2 - 3
09-10-1618:00GIsraelLiechtenstein2 - 1
09-10-1620:45IIJslandTurkije2 - 0
09-10-1618:00IOekraineKosovo3 - 0
09-10-1618:00IFinlandKroatie0 - 1
10-10-1620:45AWit-RuslandLuxemburg1 - 1
10-10-1620:45ANederlandFrankrijk0 - 1
10-10-1620:45AZwedenBulgarije3 - 0
10-10-1620:45BAndorraZwitserland1 - 2
10-10-1620:45BFaeroer EilandenPortugal0 - 6
10-10-1620:45BLetlandHongarije0 - 2
10-10-1620:45HBosnie-HerzegovinaCyprus2 - 0
10-10-1620:45HGibraltarBelgië0 - 6
10-10-1620:45HEstlandGriekenland0 - 2
11-10-1620:45CTsjechieAzerbeidzjan
11-10-1620:45CDuitslandNoord-Ierland
11-10-1620:45CNoorwegenSan Marino
11-10-1620:45EDenemarkenMontenegro
11-10-1620:45EPolenArmenie
11-10-1618:00EKazachstanRoemenie
11-10-1620:45FLitouwenMalta
11-10-1620:45FSlowakijeSchotland
11-10-1620:45FSlovenieEngeland
11-11-1620:45CTsjechieNoorwegen
11-11-1620:45CNoord-IerlandAzerbeidzjan
11-11-1620:45CSan MarinoDuitsland
11-11-1620:45EDenemarkenKazachstan
11-11-1620:45ERoemeniePolen
11-11-1618:00EArmenieMontenegro
11-11-1620:45FEngelandSchotland
11-11-1620:45FMaltaSlovenie
11-11-1620:45FSlowakijeLitouwen
12-11-1618:00DOostenrijkIerland
12-11-1618:00DGeorgieMoldavie
12-11-1620:45DWalesServie
12-11-1620:45GAlbanieIsrael
12-11-1620:45GLiechtensteinItalie
12-11-1620:45GSpanjeMacedonie
12-11-1620:45IOekraineFinland
12-11-1620:45ITurkijeKosovo
12-11-1618:00IKroatieIJsland
13-11-1618:00ABulgarijeWit-Rusland
13-11-1618:00ALuxemburgNederland
13-11-1620:45AFrankrijkZweden
13-11-1618:00BHongarijeAndorra
13-11-1620:45BPortugalLetland
13-11-1620:45BZwitserlandFaeroer Eilanden
13-11-1620:45HBelgiëEstland
13-11-1620:45HCyprusGibraltar
13-11-1620:45HGriekenlandBosnie-Herzegovina
24-03-1718:00DGeorgieServie
24-03-1720:45DOostenrijkMoldavie
24-03-1719:45DIerlandWales
24-03-1720:45GItalieAlbanie
24-03-1720:45GLiechtensteinMacedonie
24-03-1720:45GSpanjeIsrael
24-03-1720:45IKroatieOekraine
24-03-1720:45IKosovoIJsland
24-03-1720:45ITurkijeFinland
25-03-1720:45AZwedenWit-Rusland
25-03-1720:45ABulgarijeNederland
25-03-1720:45ALuxemburgFrankrijk
25-03-1718:00BAndorraFaeroer Eilanden
25-03-1720:45BZwitserlandLetland
25-03-1720:45BPortugalHongarije
25-03-1718:00HCyprusEstland
25-03-1718:00HBosnie-HerzegovinaGibraltar
25-03-1720:45HBelgiëGriekenland
26-03-1720:45CAzerbeidzjanDuitsland
26-03-1718:00CSan MarinoTsjechie
26-03-1720:45CNoord-IerlandNoorwegen
26-03-1718:00EArmenieKazachstan
26-03-1720:45EMontenegroPolen
26-03-1720:45ERoemenieDenemarken
26-03-1718:00FEngelandLitouwen
26-03-1720:45FMaltaSlowakije
26-03-1720:45FSchotlandSlovenie
09-06-1720:45AWit-RuslandBulgarije
09-06-1720:45ANederlandLuxemburg
09-06-1720:45AZwedenFrankrijk
09-06-1720:45BAndorraHongarije
09-06-1720:45BFaeroer EilandenZwitserland
09-06-1720:45BLetlandPortugal
09-06-1720:45HBosnie-HerzegovinaGriekenland
09-06-1720:45HGibraltarCyprus
09-06-1720:45HEstlandBelgië
10-06-1718:00CAzerbeidzjanNoord-Ierland
10-06-1720:45CDuitslandSan Marino
10-06-1720:45CNoorwegenTsjechie
10-06-1718:00EKazachstanDenemarken
10-06-1720:45EMontenegroArmenie
10-06-1720:45EPolenRoemenie
10-06-1718:00FSchotlandEngeland
10-06-1718:00FSlovenieMalta
10-06-1720:45FLitouwenSlowakije
11-06-1720:45DMoldavieGeorgie
11-06-1718:00DIerlandOostenrijk
11-06-1720:45DServieWales
11-06-1720:45GMacedonieSpanje
11-06-1720:45GIsraelAlbanie
11-06-1720:45GItalieLiechtenstein
11-06-1720:45IIJslandKroatie
11-06-1720:45IKosovoTurkije
11-06-1720:45IFinlandOekraine
31-08-1720:45ABulgarijeZweden
31-08-1720:45AFrankrijkNederland
31-08-1720:45ALuxemburgWit-Rusland
31-08-1720:45BHongarijeLetland
31-08-1720:45BPortugalFaeroer Eilanden
31-08-1720:45BZwitserlandAndorra
31-08-1720:45HCyprusBosnie-Herzegovina
31-08-1720:45HBelgiëGibraltar
31-08-1720:45HGriekenlandEstland
01-09-1720:45CTsjechieDuitsland
01-09-1720:45CNoorwegenAzerbeidzjan
01-09-1720:45CSan MarinoNoord-Ierland
01-09-1718:00EKazachstanMontenegro
01-09-1720:45EDenemarkenPolen
01-09-1720:45ERoemenieArmenie
01-09-1720:45FLitouwenSchotland
01-09-1720:45FMaltaEngeland
01-09-1720:45FSlowakijeSlovenie
02-09-1718:00DGeorgieIerland
02-09-1718:00DServieMoldavie
02-09-1720:45DWalesOostenrijk
02-09-1720:45GIsraelMacedonie
02-09-1720:45GSpanjeItalie
02-09-1718:00GAlbanieLiechtenstein
02-09-1720:45IOekraineTurkije
02-09-1720:45IKroatieKosovo
02-09-1718:00IFinlandIJsland
03-09-1718:00AWit-RuslandZweden
03-09-1718:00ANederlandBulgarije
03-09-1720:45AFrankrijkLuxemburg
03-09-1718:00BFaeroer EilandenAndorra
03-09-1720:45BHongarijePortugal
03-09-1720:45BLetlandZwitserland
03-09-1720:45HGriekenlandBelgië
03-09-1720:45HGibraltarBosnie-Herzegovina
03-09-1718:00HEstlandCyprus
04-09-1718:00CAzerbeidzjanSan Marino
04-09-1720:45CDuitslandNoorwegen
04-09-1720:45CNoord-IerlandTsjechie
04-09-1718:00EArmenieDenemarken
04-09-1720:45EMontenegroRoemenie
04-09-1720:45EPolenKazachstan
04-09-1720:45FEngelandSlowakije
04-09-1720:45FSchotlandMalta
04-09-1720:45FSlovenieLitouwen
05-09-1720:45DOostenrijkGeorgie
05-09-1720:45DMoldavieWales
05-09-1720:45DIerlandServie
05-09-1720:45GMacedonieAlbanie
05-09-1720:45GItalieIsrael
05-09-1720:45GLiechtensteinSpanje
05-09-1720:45IIJslandOekraine
05-09-1720:45IKosovoFinland
05-09-1720:45ITurkijeKroatie
05-10-1720:45CAzerbeidzjanTsjechie
05-10-1720:45CNoord-IerlandDuitsland
05-10-1720:45CSan MarinoNoorwegen
05-10-1720:45EMontenegroDenemarken
05-10-1718:00EArmeniePolen
05-10-1720:45ERoemenieKazachstan
05-10-1720:45FEngelandSlovenie
05-10-1720:45FMaltaLitouwen
05-10-1720:45FSchotlandSlowakije
06-10-1718:00DGeorgieWales
06-10-1720:45DOostenrijkServie
06-10-1720:45DIerlandMoldavie
06-10-1720:45GItalieMacedonie
06-10-1720:45GLiechtensteinIsrael
06-10-1720:45GSpanjeAlbanie
06-10-1720:45IKroatieFinland
06-10-1720:45IKosovoOekraine
06-10-1720:45ITurkijeIJsland
07-10-1718:00AZwedenLuxemburg
07-10-1720:45AWit-RuslandNederland
07-10-1720:45ABulgarijeFrankrijk
07-10-1720:45BAndorraPortugal
07-10-1720:45BZwitserlandHongarije
07-10-1718:00BFaeroer EilandenLetland
07-10-1718:00HBosnie-HerzegovinaBelgië
07-10-1718:00HGibraltarEstland
07-10-1720:45HCyprusGriekenland
08-10-1720:45CTsjechieSan Marino
08-10-1720:45CDuitslandAzerbeidzjan
08-10-1720:45CNoorwegenNoord-Ierland
08-10-1718:00EDenemarkenRoemenie
08-10-1718:00EKazachstanArmenie
08-10-1718:00EPolenMontenegro
08-10-1720:45FLitouwenEngeland
08-10-1718:00FSlowakijeMalta
08-10-1720:45FSlovenieSchotland
09-10-1720:45DMoldavieOostenrijk
09-10-1720:45DServieGeorgie
09-10-1720:45DWalesIerland
09-10-1720:45GAlbanieItalie
09-10-1720:45GMacedonieLiechtenstein
09-10-1720:45GIsraelSpanje
09-10-1720:45IFinlandTurkije
09-10-1720:45IIJslandKosovo
09-10-1720:45IOekraineKroatie
10-10-1720:45AFrankrijkWit-Rusland
10-10-1720:45ALuxemburgBulgarije
10-10-1720:45ANederlandZweden
10-10-1720:45BHongarijeFaeroer Eilanden
10-10-1720:45BLetlandAndorra
10-10-1720:45BPortugalZwitserland
10-10-1720:45HBelgiëCyprus
10-10-1720:45HEstlandBosnie-Herzegovina
10-10-1720:45HGriekenlandGibraltar

Speelschema van komende kwalificatie wedstijden

 

Kwalificatie wedstrijden op 7 oktober 2016

20:45 uur Griekenland – Cyprus
20:45 uur België – Bosnië Herzegovina
20:45 uur Luxemburg – Zweden
20:45 uur Frankrijk – Bulgarije
20:45 uur Portugal – Andorra
20:45 uur Letland – Faroe Eilanden
20:45 uur Hongarije – Zwitserland
20:45 uur Nederland – Wit Rusland
20:45 uur Estland – Gibraltar

Kwalificatie wedstrijden op 8 oktober 2016

18.00 uur Azerbeidzjan – Noorwegen
18:00 uur Armenië – Roemenië
18:00 uur Montenegro – Kazachstan
18:00 uur Engeland – Malta
20.45 uur Polen – Denemarken
20:45 uur Schotland – Litouwen
20:45 uur Slovenië – Slowakije
20:45 uur Noord Ierland – San Marino
20:45 uur Duitsland – Tsjechië

Kwalificatie wedstrijden op 9 oktober 2016

18.00 uur Wales – Georgië
18:00 uur Finland – Kroatië
18:00 uur Oekraïne– Kosovo
18:00 uur Israel – Liechtenstein
20.45 uur Macedonië – Italië
20:45 uur Albanië – Spanje
20:45 uur IJsland – Turkije
20:45 uur Moldavië – Rep. Ierland
20:45 uur Servië – Oostenrijk

Kwalificatie wedstrijden op 10 oktober 2016

20.45 uur Letland – Hongarije
20:45 uur Zweden – Bulgarije
20:45 uur Nederland – Frankrijk
20:45 uur Wit Rusland – Luxemburg
20:45 uur Faroe Eilanden – Portugal
20:45 uur Andorra – Zwitserland
20:45 uur Bosnië Herzegovina – Cyprus
20:45 uur Estland – Griekenland
20:45 uur Gibraltar– België

Kwalificatie wedstrijden op 11 oktober 2016

18.00 uur Kazachstan – Roemenië
20.45 uur Litouwen – Malta
20:45 uur Slovenië – Engeland
20:45 uur Slowakije – Schotland
20:45 uur Tsjechië- Azerbeidzjan
20:45 uur Duitsland – Noord Ierland
20:45 uur Noorwegen – San Marino
20:45 uur Polen – Armenië
20:45 uur Denemarken – Montenegro

Kwalificatie wedstrijden op 11 november 2016

17.00 uur Armenië – Montenegro
19.45 uur Roemenië – Polen
19:45 uur Denemarken – Kazachstan
19:45 uur Noord Ierland – Azerbeidzjan
19:45 uur Tsjechië- Noorwegen
19:45 uur San Marino – Duitsland
19:45 uur Slowakije – Litouwen
19:45 uur Malta – Slovenië
19:45 uur Engeland – Schotland

Kwalificatie wedstrijden op 12 november 2016

17:00 uur Oostenrijk – Rep. Ierland
17:00 uur Georgië – Moldavië
17:00 uur Kroatië – IJsland
19.45 uur Oekraïne – Finland
19:45 uur Wales – Servië
19:45 uur Liechtenstein – Italië
19:45 uur Spanje – Macedonië
19:45 uur Albanië – Israël
19:45 uur Turkije– Kosovo

Kwalificatie wedstrijden op 13 november 2016

17.00 uur Bulgarije – Wit Rusland
17:00 uur Luxemburg – Nederland
17:00 uur Hongarije – Andorra
18:00 uur Cyprus– Gibraltar
19.45 uur Zwitserland – Faroe Eilanden
19:45 uur Portugal – Letland
19:45 uur Frankrijk – Zweden
19:45 uur België – Estland
19:45 uur Griekenland – Bosnië Herzegovina

Kwalificatie wedstrijden op 24 maart 2017

17.00 uur Georgië – Servië
19.45 uur Oostenrijk – Moldavië
19:45 uur Rep. Ierland – Wales
19:45 uur Kroatië – Oekraïne
19:45 uur Turkije – Finland
19.45 uur Liechtenstein – Macedonië
19:45 uur Spanje – Israel
19:45 uur Italië – Albanië
19:45 uur Kosovo– IJsland

Kwalificatie wedstrijden op 25 maart 2017

17.00 uur Cyprus – Estland
17:00 uur Zweden – Wit Rusland
17:00 uur Zwitserland – Letland
17:00 uur Andorra – Faroe Eilanden
17:00 uur Bosnië-Herzegovina – Gibraltar
19.45 uur Portugal – Hongarije
19:45 uur Bulgarije – Nederland
19:45 uur Luxemburg – Frankrijk
19:45 uur België – Griekenland

Kwalificatie wedstrijden op 26 maart 2017

17.00 uur Engeland – Litouwen
17:00 uur Armenië – Kazachstan
17.00 uur Azerbeidzjan – Duitsland
17:00 uur San Marino – Tsjechië
19.45 uur Noord Ierland – Noorwegen
19:45 uur Montenegro – Polen
19:45 uur Schotland – Slovenië
19:45 uur Roemenië – Denemarken
19:45 uur Malta – Slowakije

Kwalificatie wedstrijden op 9 juni 2017

20.45 uur Estland – België
20:45 uur Bosnië Herzegovina – Griekenland
20:45 uur Faroe Eilanden – Zwitserland
20:45 uur Andorra – Hongarije
20:45 uur Letland – Portugal
20:45 uur Nederland – Luxemburg
20:45 uur Zweden – Frankrijk
20:45 uur Wit Rusland – Bulgarije
20:45 uur Gibraltar – Cyprus

Kwalificatie wedstrijden op 10 juni 2017

18.00 uur Azerbeidzjan – Noord Ierland
18:00 uur Kazachstan – Denemarken
18:00 uur Schotland – Engeland
18:00 uur Slovenië – Malta
20.45 uur Litouwen – Slowakije
20:45 uur Polen – Roemenië
20:45 uur Montenegro – Armenië
20:45 uur Duitsland – San Marino
20:45 uur Noorwegen – Tsjechië

Kwalificatie wedstrijden op 11 juni 2017

18.00 uur Moldavië – Georgië
18:00 uur Rep. Ierland – Oostenrijk
18:00 uur Finland – Oekraïne
20.45 uur IJsland – Kroatië
20:45 uur Servië – Wales
20:45 uur Macedonië – Spanje
20:45 uur Italië – Liechtenstein
20:45 uur Israël – Albanië
19:45 uur Kosovo– Turkije

Kwalificatie wedstrijden op 31 augustus 2017

20:45 uur Cyprus – Bosnië Herzegovina
20:45 uur Griekenland – Estland
20:45 uur Bulgarije – Zweden
20:45 uur Frankrijk – Nederland
20:45 uur Luxemburg – Wit Rusland
20:45 uur Hongarije – Letland
20:45 uur Zwitserland – Andorra
20:45 uur Portugal – Faroer Eilanden
20:45 uur België – Gibraltar

Kwalificatie wedstrijden op 1 september 2017

17.00 uur Kazachstan – Montenegro
20.45 uur Roemenië – Armenië
20:45 uur Malta – Engeland
20:45 uur Slowakije – Slovenië
20:45 uur Denemarken – Polen
20:45 uur Litouwen – Schotland
20:45 uur Noorwegen – Azerbeidzjan
20:45 uur Tsjechië- Duitsland
20:45 uur San Marino – Noord Ierland

Kwalificatie wedstrijden op 2 september 2017

18.00 uur Servië – Moldavië
18:00 uur Georgië – Rep. Ierland
18:00 uur Finland – IJsland
18:00 uur Albanië – Liechtenstein
20.45 uur Israel – Macedonië
20:45 uur Spanje – Italië
20:45 uur Oekraïne – Turkije
20:45 uur Wales – Oostenrijk
20:45 uur Kroatië– Kosovo

Kwalificatie wedstrijden op 3 september 2017

18.00 uur Wit Rusland – Zweden
18:00 uur Nederland – Bulgarije
18:00 uur Faroe Eilanden – Andorra
18:00 uur Estland – Cyprus
20.45 uur Griekenland – België
20:45 uur Hongarije – Portugal
20:45 uur Frankrijk – Luxemburg
20:45 uur Letland – Zwitserland
20:45 uur Gibraltar – Bosnië Herzegovina

Kwalificatie wedstrijden op 4 september 2017

18.00 uur Azerbeidzjan – San Marino
18:00 uur Armenië – Denemarken
20.45 uur Engeland – Slowakije
20:45 uur Slovenië – Litouwen
20:45 uur Schotland – Malta
20:45 uur Montenegro – Roemenië
20:45 uur Polen – Kazachstan
20:45 uur Noord Ierland – Tsjechië
20:45 uur Duitsland – Noorwegen

Kwalificatie wedstrijden op 5 september 2017

20:45 uur Moldavië – Wales
20:45 uur Rep. Ierland – Servië
20:45 uur Oostenrijk – Georgië
20:45 uur IJsland – Oekraïne
20:45 uur Turkije – Kroatië
20:45 uur Liechtenstein – Spanje
20:45 uur Macedonië – Albanië
20:45 uur Italië – Israel
20:45 uur Kosovo– Finland

Kwalificatie wedstrijden op 5 oktober 2017

18.00 uur Armenië – Polen
18:00 uur Azerbeidzjan – Tsjechië
20.45 uur San Marino – Noorwegen
20:45 uur Noord Ierland – Duitsland
20:45 uur Montenegro – Denemarken
20:45 uur Roemenië – Kazachstan
20:45 uur Schotland – Slowakije
20:45 uur Malta – Litouwen
20:45 uur Engeland – Slovenië

Kwalificatie wedstrijden op 6 oktober 2017

18.00 uur Georgië – Wales
20.45 uur Rep. Ierland – Moldavië
20:45 uur Oostenrijk – Servië
20:45 uur Turkije – IJsland
20:45 uur Kroatië – Finland
20:45 uur Liechtenstein – Israel
20:45 uur Italië – Macedonië
20:45 uur Spanje – Albanië
20:45 uur Kosovo– Oekraïne

Kwalificatie wedstrijden op 7 oktober 2017

18.00 uur Bosnië Herzegovina – België
18:00 uur Faroe Eilanden – Letland
18:00 uur Zweden – Luxemburg
18:00 uur Gibraltar – Estland
20.45 uur Wit Rusland – Nederland
20:45 uur Zwitserland – Hongarije
20:45 uur Andorra – Portugal
20:45 uur Bulgarije – Frankrijk
20:45 uur Cyprus – Griekenland

Kwalificatie wedstrijden op 8 oktober 2017

18.00 uur Slovenië – Schotland
18:00 uur Slowakije – Malta
18:00 uur Litouwen – Engeland
18:00 uur Polen – Montenegro
18:00 uur Kazachstan – Armenië
18:00 uur Denemarken – Roemenië
20.45 uur Duitsland – Azerbeidzjan
20:45 uur Noorwegen – Noord Ierland
20:45 uur Tsjechië- San Marino

Kwalificatie wedstrijden op 9 oktober 2017

20.45 uur Servië – Georgië
20:45 uur Wales – Rep. Ierland
20:45 uur Moldavië – Oostenrijk
20:45 uur Oekraïne – Kroatië
20:45 uur Finland – Turkije
20:45 uur Albanië – Italië
20:45 uur Macedonië – Liechtenstein
20:45 uur Israel – Spanje
20:45 uur IJsland – Kosovo

Kwalificatie wedstrijden op 10 oktober 2017

20.45 uur Estland – Bosnië Herzegovina
20:45 uur Griekenland – Gibraltar
20:45 uur België – Cyprus
20:45 uur Luxemburg – Bulgarije
20:45 uur Portugal – Zwitserland
20:45 uur Letland – Andorra
20:45 uur Hongarije – Faroe Eilanden
20:45 uur Frankrijk – Wit Rusland
20:45 uur Nederland – Zweden